Jiřina

/ / 77
Vizitka č. 656


Každý problém i zdánlivě neřešitelný má vždy nějaké rešení. A já jsem tady proto abychom ho spolu našli.

Karty, ze kterých vykládám mám od jedné staré cikánky. Čekala jsem na Husinecké ulici na tramvaj a protože mi tenkrát ujela přímo před nosem, rozhodla jsem si zkrátit čekání na další tramvaj návštěvou trafiky a koupí mariášek, abych měla konečně vlastní karty na vykládání osudu svým kamarádkám.
Ještě než jsem stačila říct prodavačce Dobrý den a vznést požadavek, někdo mě uchopil za ruku. Vedle mě stála cikánská stařenka. Vzala mě za ruku a vyvedla mě z trafiky ven na ulici. A řekla mi: Děvenko, ty sama si nemůžeš koupit karty na věštění, pokud chceš, aby k tobě promlouvaly. Mušíš je buďto ukrást, nebo ti je musí někdo darovat… A vtiskla mi do ruky baliček mariášových karet. Když jsem zvedla oči od karet abych stařence poděkovala, stařenka už tam nebyla. Kdybych nedržela v ruce ten balíček karet, měla bych pocit, že se mi to jen zdálo…
Letos na podzim to bude 30 let, co vykládám z těchto karet.

Od malička jsem mívala sny o tom, co se stane. Dokázala jsem svoje okolí i tím pádem varovat před případným nebezpečím.

Vkládat sny a porozumět jim mě učila babička už od dětství, k numerologii mě zpočátku vedla maminka a pak i moje Alma Mater. Jsem knihovnice a Pentateuch aneb 5 knih Mojžíšových byla i jedna ze ztěžejních maturitních otázek.
Ale až mnohem později jsem zjistila, jaké je to velice zajímavé čtení. Tady se nedá nic vyfabulovat, 1+1 budou vždycky 2, nikdy ne 3 ani 4. Stejně jako Mahabharatha, Rámájana, Enuma Elish a nebo Epos o Gilgamešovi.

Asi je “čarodějnictví” u nás rodinné dědictví. Babička vykládala karty, maminka se uměla empaticky do každého vžít, pomoct a poradit v těžkých situacích. Obě vykládaly sny, dcera pracuje s kyvadélkem, má věštecké sny jako já a zkouší i tarotové karty a má dar předat pozitivní energii.

Těším se na Vaše zavolání!
Obraťte se na mě s důvěrou!

Jiřina

audiotex čísla

906 702 222 Linka: 315
cena je 70Kč/min s DPH

dĺžka praxe 30
pohlavie žena
web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
osobne (nekomunikujem)
sms (audiotex)
telefón (audiotex)
schopnosti
Anjelská terapia
Anjelský rituál
Astrológia
Bosorka / Čarodejnica
Liečiteľ
Numerológia
Výklad kariet
Výklad snov
odbornosť
Kariéra / Práca
Láska / Vzťahy
Peniaze
Zdravie
štýl
Úprimný
karty
Mariášové