Nicoletta

/ / 71
Vizitka č. 707


Ezoterice se věnuji již 17 let, zabývám se numerologií, astrologií, minulými životy, věštěním, magickými rituály, samozřejmě jen bílými, výkladem karet (cikánské, RUNY, Madame Lenormand, andělské, karmické, čínské tyčinky, osudové, tarot apod.), sestavováním horoskopů, devítiletých cyklů, osobnostními rozbory, výklady snů, pracuji s kyvadlem, pracuji s energií. Můj záběr je široký, kdy tyto schopnosti jsem dostala do vínku po své babičce, dlouho jsem se tomu čarodějnictví bránila, ale těžké životní a zejména osudové zkoušky mne donutily, se do této problematiky více ponořit a prozkoumat její tajemná zákoutí. Neustále se zdokonaluji, učím se novým věcem, tohle je můj život, stále něco nového, utužit to staré, zažité a pochopit tak častou otázku: proč? Je to práce, na které je okamžitě vidět, ta snaha pomoci všem, co ztratili směr a víru. Není nic krásnějšího, než úsměv na tváři a pozitivní přístup místo v poslední době tolik oblíbeného negativního. Moje životní motto zní: „Pusťte své pozitivní myšlenky do Vašeho života v plné míře, ať už vědomě či nevědomě, aby převážily nad těmi negativními. Mějte na paměti, že pochybnost je zcela jasné přání a naše objednávka je vždy vyslyšena a dodána”.

Vystudovala jsem psychologii a tenhle směr mne velmi naplňuje, je to práce, kde jde okamžitě vidět, že pomáhám lidem, mám to ráda.

Moje životní motto:
„Nechejte své pozitivní myšlenky, aby převážily nad těmi negativními, ať už vědomě či nevědomě, naše objednávka je vždy vyslyšena a dodána!“.

Co se týče mé praxe, vystupuji pod jménem Nicoletta, mám 3 letou zkušenost s výklady po telefonu, pracuji s lidmi ráda, mám dobré komunikační schopnosti a schopnost vycítit i skrytý problém o kterém volající i nemluví a přesto jej trápí.

Ráda bych byla součásti vašeho týmu, v případě potřeby doplním další informace.

S pozdravem
Nicoletta

audiotex čísla

906 702 222 Linka: 466
cena je 70Kč/min s DPH

dĺžka praxe 17
pohlavie žena
web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
osobne (nekomunikujem)
sms (audiotex)
telefón (audiotex)
schopnosti
Astrológia
Bosorka / Čarodejnica
Jasnovidec
Kyvadlo
Liečiteľ
Magický rituál
Minulé životy
Numerológia
Runy
Výklad kariet
Výklad snov
odbornosť
Duchovia (diaľkovo)
Láska / Vzťahy
Peniaze
Rodina / domov
Zdravie
štýl
Inšpirujúci
mágia
mágia biela (božská)
karty
Anjelske karty
Cigánske karty
Karmické karty
Lenormand
Runy - magické karty
Tarot
iná možnosť
horoskop
iná možnosť