Pavel Baluch

/ / 125
Vizitka č. 1321


Jakým způsobem provádím terapii

Nejdříve přiblížím ruce bez dotyku přes oděv ve vzdálenosti asi 20 cm k nemocnému a testuji si své reakce v rukou a mozku a podle těchto reakcí začnu pacientovi v průběhu hledání diagnózy sdělovat svůj vlastní názor na jeho zdravotní stav.

Léčba spočívá v doteku přes oděv na nemocná místa s předáním energie – léčivé síly.

Další a to navazující způsob léčení je použití bezbolestné ušní elektroakupunktury – aurikuloterapie. Při ní se zjišťují a přesně stanovují akupunkturní body, které jsou fyzikálně změřitelné a mají jinou vodivost pokožky. Tyto body přesně stanovují oblasti lidského těla, kde se nachází zdravotní problém.Těmto akupunkturním bodům je stanovený a v praxi odzkoušený kmitočet elektrických pulsů, které se do nich zavedou.

Reakce u obou těchto léčení je např. u bolestivých stavů buď okamžitý ústup bolesti a u chronických dlouhodobých stavů ústup bolesti ve velké většině případů do 48 hodin.

Pokud se jedná o jiná závažná onemocnění, vždy doporučuji další konzultace se specialistou lékařem, který může výsledky mé léčby zhodnotit klasicky s použitím CT, Magnetické rezonance, EEG a všemi jinak dostupnými možnostmi prostředky.

meno a priezvisko Pavel Baluch
email

lecitel@baluch.cz

mobil

+420 602 578 813

pohlavie muž
skype

pavel_baluch

facebook

Navštívte odkaz tu

web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
email
facebook
skype
telefón (bežný tarif)
štát Česká republika
kraj Jihomoravský kraj
vzdialenosť 178 km
adresa Podlesí 1806/5, 678 01 Blansko, Česko