Raven Argoni

/ / 126
Vizitka č. 928


© Raven Argoni – spisovatel, copywriter, fotograf, astrolog, odborník na mezilidské vztahy a výklad tarotu a na meditace, vedoucí k pozastavení stárnutí.

Nabídka – odpovědi na vaše dotazy, týkající se psychologie, sexu, tantry, partnerství, osudu, meditace, rituální magie, astrologie a výkladu tarotových karet osobně i po mailu. Neváhejte a pište. Můžete se ozvat, nejlépe přes SMS

Kurz Meditací a Tantry slovem i obrazem –

Cena je 20 000 (dvacet tisíc) Kč – stanou se z vás mistři sexu a mistři meditací, žádný partner ani partnerka vám neodolá. V mistrovství a vědění je síla, která se nedá ničím překonat. Staňte se mistry lingamu a jóni! Sexuální meditace představují jedinečnou ochranu před rakovinou, osteoporózou a stárnutím.

Kurz výkladu tarotových karet – naučíte se všechno, co se s tarotovými kartami dá dělat – výklad, mantika, meditace, tarotová magie, léčení, cvičení, tarotová meditace, tarotová psychologie –

Cena je 20 000 (dvacet tisíc) Kč – stanou se z vás mistři tarotu – a možná i naši spolupracovníci. Investujte do své budoucnosti!

Nabízím konzultace ohledně nejúčinnějších meditací a cvičení, vedoucích ke zpomalení stárnutí a pravděpodobně i dosažení bájné nesmrtelnosti. Naučím vás vyhnout se rakovině a osteoporóze. Máte-li zájem o jakoukoliv nabídku firmy ARGONI, ozvěte se na jeden z níže uvedených mailů. Síla – Rychlost – Nesmrtelnost – vše pod značkou ARGONI.

email

raven.argoni@seznam.cz
raven.argoni@gmail.com

mobil

+420 602 291 962

pohlavie muž
facebook

Navštívte odkaz tu

web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
email
facebook
telefón (bežný tarif)
schopnosti
Astrológia
Magický rituál
Výklad kariet
odbornosť
Kurzy
Láska / Vzťahy
Moderovanie / Rôzne akcie
Osud / Životná cesta
Peniaze
Poradenstvo
duchovia
Ochranné predmety
mágia
červená mágia (láska)
karty
Tarot
horoskop
Osobný horoskop
Partnerský horoskop
iná možnosť