Rufína

/ / 93
Vizitka č. 700


Jmenuji se Rufína, je to krásné italské jméno, a já ho ráda používám. Už od dětství jsem měla dar jasnovidění, jasnocítění i jasno slyšení, ale moc jsem si s těmito dary nevěděla rady. Jednoho dne jsem se setkala se svojí duchovní učitelkou a ta mě pomalu začala učit, jak se svými dary nakládat.

Nejprve jsem se naučila vykládat tarotové karty, poté jsem se rozhodla proniknot do tajů bylinek. Nejzajímavější žážitky mi ovšem poskytly cesty do minulých životů¨-regrese, kde se nachází mnohá tajemství našich současných životů. Další mojí oblíbenou disciplýnou se stala automatická kresba, tady zase na vás klietech vidím, jak vás životní zkoušky poznamenaly, a jak je důležité si ty, jak já říkám”šmodrchance” odstranit, protože pokud vám vaše energie neproudí tím správným způsobem, tak se vám ve vašich životech nedaří. Čakry by se měly čistit každý den nebo dle potřeby každého jednoho z vás. Další metodou čištění je havajská technika Ho’oponopono, kterou také velmi ráda používám. Novinkou v mém magickém rejstříku jsou andělské rituály a ty používám na pomoc nejenom klientům, ale i jejich zvířecích mazlíčků.
Pokud vás některá metoda mé práce zaujala neváhejte mi zavolat a já vám ráda pomůžu, jak nejlépe to budu umět. Snažím se o to, aby životy lidí okolo mě byly lepšími a snažšími.

audiotex čísla

906 702 222 Linka: 332
cena je 70Kč/min s DPH

dĺžka praxe 34
pohlavie žena
web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
osobne (nekomunikujem)
sms (audiotex)
telefón (audiotex)
schopnosti
Anjelská terapia
Anjelský rituál
Automatická kresba
Čakry
Ho´oponopono
Jasnovidec
Liečiteľ
Liečivé bylinky, predmety
Minulé životy
Regresívna terapia
Výklad kariet
odbornosť
Kariéra / Práca
Láska / Vzťahy
Osud / Životná cesta
Peniaze
Právne otázky
Rodina / domov
Zdravie
štýl
Inšpirujúci
karty
Tarot