Samira

/ / 210
Vizitka č. 917


Hledáte kartářku, která vám pomůže řešit problém, který právě máte? Ano, jste na správné adrese. Nejsem klasická kartářka, zabývám se hledáním v podvědomí, pracuji na zpracování kódů-emocí, které jsou uloženy v databance-podvědomí.

Tarot jsou duchovní karty, které vám odhalí mnohé, o čem nemáte ani tušení. Tarot je vykládán údajně od 14. století, ale jeho historie sahá daleko hlouběji do minulosti, vlastně už se používal k výkladu a určování životní cesty v dávné Atlantidě. Pomůže vám odhalit příčinu problému, který právě řešíte. Tarot vám pomůže najít to, co v životě hledáte. Tak přijďte a budeme hledat společně.

• Hledáte cestu k seberealizaci?
• Začínáte přemýšlet, co udělat pro zlepšení Vašeho života?
• Chcete vědět, kdo jste, kam vlastně jdete a jak pracovat se svým podvědomím?
• Víte, že jste tvůrci vlastního života a není nikdo, kdo by Vám v tom mohl zabránit? Ale jen za předpokladu, že opravdu chcete.

Pomohu Vám najít sebe sama, naučím Vás komunikovat se svojí duší a uvedu Vás na duchovní cestu. Budeme spolu pracovat v podvědomí na odblokování. Zodpovím Vám otázky na minulost, přítomnost i budoucnost. Naučím Vás pracovat na sobě, aby se Váš život stal dokonalejším, a proto šťastnějším. Ukáži Vám cestu, kudy máte jít. Najdeme společně řešení i příčinu. Pochopením získáte klid i důvěru a možnost se posunout, pracovat na odpuštění i cestě vpřed.

Kódy – V naší duši jsou zapsány všechny naše negativní i pozitivní zkušenosti a zážitky.
Ty dobré si však nepamatujeme, nebo jen málo, ale na ty špatné reaguje naše podvědomí zkratem, ty si zapisuje a ony se nám potom vracejí k dořešení nebo nás v životě blokují, i když to většinou na vědomé úrovni nepoznáme.
Pomocí tarotových karet najdeme kód, který si nesete v sobě. Naučím vás jej smazat, aby se negace v podvědomí uvolnila a vám se tím odstranily překážky z cesty, co vás brzdí.

meno a priezvisko Alena Přibylová
email

ala.pribylova@seznam.cz

mobil

+420 724 120 452

pohlavie žena
web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
email
osobne (prídete vy)
telefón (bežný tarif)
schopnosti
Karmalógia
Minulé životy
Výklad kariet
Výklad snov
karty
Tarot
štát Česká republika
kraj Jihomoravský kraj
vzdialenosť 172 km
adresa Křenová 57, 602 00 Brno