Sylva Skálová

/ / 83
Vizitka č. 833


Výklad karet

Vykládám z karet žolíkových. Každý, kdo karty vykládá, bere na sebe odpovědnost za možnou změnu v životě člověka, který se přišel kartám svěřit a očekává od nich odpovědi na své problémy, se kterými si neví rady. Je tedy na odpovědnosti kartáře, jak k většinou nešťastným lidem bude přistupovat. Vždyť kdy člověk hledá pomoc “čertových obrázků”? Když je mu dobře a nic mu nechybí? Kdepak! Většinou, když už je mu nejhůř, nebo ho něco tíží, či když nemůže rozhodnout nějakou, pro něj důležitou, věc. Takže kartářka je i psychologem, kterému se svěřují i věci, které se nikomu jinému nevyjeví. A pak “mluví” karty. Někdy karty upozorní na hrozící ztráty či úrazy, kterým se tazatel může i vyhnout, když o nich předem ví. Těžko se říkají věci nepříjemné, ale zase se člověk může připravit na jejich řešení předem a tak není zaskočen. Žádný odpovědný kartář NIKDY neřekne takovou věc, kterou řekla jedna paní kartářka před pár lety paní, která pak přišla ke mně a vyprávěla mi, jak se díky této kartářce asi 3/4 roku starala o manžela tak, že ji ani nepoznával, podstrojovala mu, všechno mu dovolila (i chodit do hospody), aby si “zbytek života užil”… A to jen proto, že jí kartářka řekla, že její manžel do Vánoc zemře! Manžel žije ve zdraví ještě teď a ještě dlouho žít bude! Ale co tato paní musela celou tu dobu prožívat, když se smiřovala s tím, že bude vdovou, kolik slziček potajnu proplakala! Denní stres, který se zvyšoval s blížícími se Vánocemi, se podepsal na jejím zdraví. Ale takový přístup kartáře je vyjímkou.

Někdy, když si někdo potřebuje ještě potvrdit to, co karty říkají, “sáhnu do jiného soudku”. Tím je numerologie.

Výklad karet
každou středu v Olomouci, Horní nám. 5 (Edelmannův palác) tel: 603 497 555
každé úterý a čtvrtek v Kroměříži Tovačovského 20/437, 767 01 Kroměříž

Automatická kresba
S prouděním energií souvisí i automatická kresba, pomocí které se dá zjistit energie čaker v lidském těle a také opravit místa, kde energie chybí, či neproudí. Velmi oblíbené jsou energetické obrázky, které maluji každému člověku “na míru” a které mu dodávají potřebnou energii.

Feng – shui
Feng – shui je staré čínské umění, které přináší štěstí do života, lásky, bydlení a které vychází ze staré astronomie a systému proudících energií. Je dobré mít uspořádaný byt, květiny v něm aj. tak, aby bytem dobře proudila energie a nezůstala v něm místa, která jsou bez energie. Tato – většinou zákoutí – pak ubírají energii z jiných částí bytu nebo z obyvatel a ti pak mají pocit stálé únavy. Také umím poradit, co udělat pro to, aby se držely doma peníze, co udělat, aby se přivolávala láska, pokud je někdo sám….

V dobře uspořádaném bytě se žije v klidu a pohodě – a pozná to i každá návštěva.

meno a priezvisko Mgr. Sylva Zelinková Skálová
email

karty.silvia@seznam.cz

mobil

+420 603 497 555

dĺžka praxe 20
pohlavie žena
web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
email
osobne (prídete vy)
osobne (prídem ja)
telefón (bežný tarif)
schopnosti
Automatická kresba
Čakry
Feng shui
Liečivé bylinky, predmety
Numerológia
Výklad kariet
karty
Žolíkové karty
štát Česká republika
kraj Zlínský kraj
vzdialenosť 131 km
adresa Tovačovského 20/437 767 01 Kroměříž