Věra Kubištová

/ / 76
Vizitka č. 892


Již od 16 let se hluboce zajímám o psychotroniku, paranormální jevy, nauky okultní, magii světla, kamenů světla, křišťálu, zrcadel a rostlin o různé druhy tajemství a záhad mezi nebem a zemí.
Postupně jsem také shromažďovala různé útržkovité prvotní materiály a pilně jsem dohledávala ostatní z této sféry dávného vědění. Nejvíce času ve svém volnu a soukromí (vedle jejich utřiďování, syntézy a analýzy jevů) jsem věnovala a stále věnuji zejména poznávání i praktickému rozvíjení své osobnosti na úseku prekognice, věštby, tedy intuice a mimosmyslového vnímání. Zájem o jednu z nejdůležitějších součástí uvedených oblastí u mě dodnes přetrval. Jedná se o jasnozřivou kartomantii, tj. řeč různých druhů karet, sloužících od nepaměti k odhalování budoucích událostí v osudu člověka na jeho spletité cestě pozemským životem, ve světě Hmoty, na fyzické rovině.
Zajímám se však také o oblast ezoteriky, náboženství a duchovna, dále pak vlivem dětství, dvacet let každoročně prožívaného v překrásném údolí civilizací téměř tehdy stále nedotčeného zákoutí v podhůří Orlických hor. Z předchozího textu vyplývá můj kladný vztah k přírodě.
Dále jsem vyznavačkou fytoterapie, magnetoterapie a i při činnostech v těchto oblastech používám svých poznatků z oblasti magie barev a rostlin.

meno a priezvisko Věra Kubištová-Škochová
email

Kubistova.Vera@seznam.cz

mobil

+420 608 876 210

pohlavie žena
facebook

Navštívte odkaz tu

web

Navštívte odkaz tu

komunikujem
česky
službu poskytujem
email
facebook
telefón (bežný tarif)
schopnosti
Anjelská terapia
Anjelský rituál
Jasnovidec
Krištáľová veštecká guľa
Liečiteľ
Liečivé bylinky, predmety
Psychotronic
Reiki
Shamballa
Veštba z ruky
Výklad kariet
Výklad snov
iná možnosť
odbornosť
Kurzy
Moderovanie / Rôzne akcie
Osud / Životná cesta
Poradenstvo
Zdravie
iná možnosť
mágia
iná možnosť
karty
Anjelske karty
Mariášové
Piketové karty
Tarot