Podvodníci?

Ak máte špatné skúsenosti s podvodníkmi.. čo vás okradli o peniaze, majú neseriózne jednanie, mizerné výsledky.. napíšte mi na email cerny-plamen@seznam.cz . Vášu skúsenosť zverejním tu..

Naopak, ak vám nejaký „mág“, veštec, šaman pomohol nájsť poklad, vyliečil vás na dialku, vrátil vám partnera, vybavil vám hypotéku, úver, pomohol s exekuciami, alebo akokoľvek inak .. dajte mi vedieť.. Urobím rubriku „zázraky“ a zverejním to tam. Presne tieto nezmysli vám na bazos.sk podvodníci ponúkajú.. (stačí im iba vyložiť karty)


Výstraha! Podvodníci !!!

Mnoho ľudí sa mi sťažuje na veľké množstvo podvodníkov..
hlavne na bazos.sk .
Každý druhý inzerát na bazos je podvod..
S toho dôvodu tých „veštcov a mágov“ o ktorých mi napíšete.. budem zverejňovať tu..

Neskutočné čo tam všetko sľubujú podvodníci .. parazitujúcich na ľudskom neštastí, naivite a rozumovo zaostalých..

Vážený.. ak vám niekto tam bude ponúkať

  • riešenie, vyriešenie alebo poradenstvo vašich financií (výhra, bohatstvo, exekúcie, dedičstvo, nájdenie pokladu..)
  • vyriešenie akéhokoľvek problému (čo všetko dokážu, vedia zmeniť svet..)
  • šťastie, zdravie až do smrti (možno aj po smrti..)
  • .. je to PODVOD!!! / nič stoho sa pomocou mágie nedá splniť!!!

Vysvetlenie pre rozumovo slabších s IQ max. 50..

zamyslite sa nad sebou i nad sľubami podvodníkov..

  • nájdete poklad, vyhráte v športke..
  • pomôžu vám s úverom, hypotékou, exekúciou..
  • vyliečia vás.. rakovina, alzhaimer, cukrovka.. všetko vedia liečiť..
  • návrat partnera, partnerské vzťahy
  • atď..

otázka pre vás..

Ako by ste si to predstavovali? Veštec, kartár vám vyloží karty..

Veríte naozaj tomu, že výkladom kariet (alebo že sa veštec pôjde vysrať).. sa vám vráti partner, vyhráte, vyliečite sa…???????


perlička..
skúste na bazosi osloviť nejakého mága alebo vešticu..
na 100% vám sľubia.. aj modré z neba, dokonca riešia vybavenie úverov, hypoték, liečia nevyliečiteľné choroby (len cez telefón.. zavoláte a budete zdravý..)
sami sebe píšu referencie..
na svojich weboch majú „rituály“ na všetko možné aj nemožné.. abraka dabra – neviem či sa smiať alebo plakať..

*** týto mágovia a veštci majú pritom sami holú riť.. a vám chcú pomáhať ***

No, tak také zázraky nedokážem ani ja.. a to mám prax 40 rokov. Prečítal som stovky ezoterických kníh (starých i tajných..), študoval rôzne magické techniky, som členom „rôznych spolkov“..


napr. p.Alex.

bol nešťastný a dostal sa do rúk nesprávnym „ľudom“..

toto je jeho vyjadrenie… (nezmenené)

Moje skusenosti s mágiou, veštenim, ľudmi zaoberajúci ma čarami, prinavratenim partnera a pod. Začiatkom roka odomna odišla partnerka, bez akehokoľvek slova odišla ked som bol v práci, dnes je to takmer pol roka. Nevedel som čo sa stalo, podotykam do dnešneho dna po 5 ročnom vzťahu neviem čo bol dôvod, nakoľko do dnes som nedočkal ani len spatnej sms.  Bol som z toho v tak zlom citovom rozpoložení že som oslovil veštice na strankach ako moneo.sk alebo vestenie24.sk alebo udajne veštice a veštci ktorý dokážu vždy pomocť. 

Zacnem www.moneo.sk zavolal som asi kazdemu „odbornikovi“ ako uvádzaju že vždy pomôžu v každej oblasti každý odbornik mi garantoval že do týždna dvoch sa vrati, nebude vedieť bezomna žiť. S každým som volal možno v prepočte hodinu, prevolal viac ako 1000 euro kedže su taky odbornici, že sa dostanem ku koreňu veci čo sa vlastne stalo, do dnes sa polovička neozvala, aj napriek tomu že som ju videl za pol roka 3 x z 200m ešte aj na mna podala trestne oznámenie ktore bolo dalej neriešene postavene na klamstve. Vôbec to neodpovedalo tomu čo mi hovorili „odbornici“ z moneo.

Tak isto to fungovalo na www.vestenie24.sk dokonca mi niektory dali sukromne čislo kde som im volal mi ponukali magiu napriklad

Veštica DIANA ktorej som poslal par stoviek za magiu aby sa partnerka vratila a kedže jej to ani pol roku nevyšlo žiadal som peniaze spať kedže všetkym to dovtedy vyšlo… zasa okrem mňa…/budete to počuvať často/. Ked som žiadal peniaze spať, začali vyhražky, že bude kontatovat ex a všetko jej povie a podobne citohry.

dalej veštica ako MARION našiel som na google – ta zašla až tak daleko že si odmna chcela požičiať 16.000 euro aby si mohla dať opravit komin na dome a kupit a opravit auto.

Veštica Bela z DK ma obrala o sumu 6.000 bola akože moja kamaratka lebo prerabala dom a ja v dobrej viere s tym že mi chce pomôcťže mi pomôže že jej požiačiam, no ked mala vratit, tak jej ina „veštica“ na sude dosvedičila že bola svedkom že mi peniaze v hotovosti vratila, a urobila so mna hlupaka, ktory chce zasa svoje peniaze. ďalšie veštice tipu pošlite 120 euro pošlu vam sviečku, nič nezabera klasika, potom Vám povedia že je porobená ešte inak je tam kliatba „zrkadlo“ treba spálit peniaze ale to vie len ona lebo ma taku silu, hned prepočita podla datumu, koľko jej treba poslať a klasika nič.Tato pani po výzve od pravnika peniaze aby nemusela chodit po policii vratila, ale klasika vyhražky boli tiež. 

aby som nezabudol spomenut veštiaren MICHAEL ktorá mi napisala jeden večer mail: ak mate zaujem o pomoc pomôžem Vám, svoje sluzby poskytujem bezplatene, po všetkych sklamaniach som to skusil. Jasne pan priišiel osobne vzal si 70,- euro, potreboval zlato, a to aby pohltilo všetko zlo ktore je medzi mnou a partnerkou, tak si vzal zlatu retiazku, a ine bludy ako to čisty, a musi urobit rituály a ja som mu poslal asi 600,- tiež mi ich mal vratit. No dodnes mi vratil retiazku lacnu, fake, ktoru som mu ja nedal, klasika policia, Na policii sa zistilo že pan mal živnosť 5 dni len aby sa mohol ohaňať ičom aky je podstivy podnikatel. Jeden tučny chalan ktorý chodil cely rok v jednych nohaviciach. Na policii dal prislub že peniaze vrati, dnes to riešim občianskym sudom z principu aby neokradal dalšich. Podotykam psycho vidieranie z jeho strany, nevyšlo to lebo nemysliš na partnerku len na peniaze… klasika blokol ma v telefone a vsade, zamenil si čislo a funguje dalej na bazos.sk, facebook,  inzerica.sk a podobne.

Zabila to svetom uznávana veštica HELU zo selice, musimi urobit babiku lebo ste prekliaty, za babiku chcela 1400 euro, dohodli sme sa na zalohe 400 ked som poslal, o 3 dni zavolala, nebude z toho nič lebo demon ak nas ma očistit chce všetko naraz,tak mi dala zľavu a doplatil som jej do sumy 1000,. za 5 mesiacov čo malo byt týžden max dva. sa nepohlo nič. Vzala si osobnu vec parnterky, nejake ulohy som musel splniť, hodiť kamienky do jej zahrady… a uz ani neviem … klasika zasa blok, vyhrazky že ak jej pride list z policie tak pošle na mna partnera, ona je ciganka. Listy kym som posielal veci a peniaze preberala,ked som poslal listy od advokata na vratenie penazi vratili sa mi mi viac krat ako adresat neznámy, už to dnes rieši policia v Trnave.

Po mojích skusenostiach neskutočný biznis na zufalom človeku ktory miluje a je ochotný urobit pre toho druheho všetko.sami si spočitajte koľko som do toho investoval, a nič nedočkal som sa za 6 mesiacov ani jednej sms od polovičky. a to sme mali byt uz dávno spolu. podla slov „odbornikov“. Ale ja to dotiahnem do konca miesto zleho znašania rozchodu sa pričlenily, vysluchy na policii s vešticami, veštcami. Dodnes mi vratili peniaze asi 3, ale podal som to cele z principu a pre to aby nikomu takto uz viac neublizili a neokradli ľudi ktory miluju sa sa nedajbože kôli tomu zadlžia. Týto ludia su bezcharakterný, vaše peniaze rozdrbu raz dva. často sa jedna o ľudi ktory oficialne priznaju minimálnu mzdu nikdy Vám to nebudu mať z čoho vratiť, domy maju popísane na deti.

Na vestici BELA zistili danove podvody za stovky tisíc euro, ktore musela doplatit. Lebo mala na krku §7-12 rokov kratenie dane a poistneho a § podvod, vysvetlenie platieb na učtu: jej slovo to bola pôzička 20 euro a daľšia  to bol dar…..Stale to iste dookola, naposledy som sa stretol že som poslal 20 euro za veštenie, volal som a pytam sa na partnerku, a veštica mi povedala že 20 euro je na osobu ak sa chcem opytať aj na nu, tak to trebe dalšich 20 euro.

HUMUS PODVOD…čert mi to bol dlžný sa k tomuto odhodlať. Ale z principu kym daný ľudia nevratia všetko aj keby som to mal dať na charitu to dotiahnem. 
Alex

ešte tam dajte toto:

spomeniem ešte vešticu ZANA z bazos.sk, ktorej ked som povedal som ex našiel na zoznamke, tak mi povedala neriadte sa vôbec tým čom som Vám povedala. Dovtedy by dala ruku do ohňa zaprisahavala sa že jej karty su svatéa vždy je všetko vyšlo na 100% 

bazos.sk – vestenie ktore je zadarmo FRANTIŠEK zadarmo sice je ale kazdy je porobený a treba poslat aspon 50 euro na bylinky aby to očistil. klasika

veštica agaven www.bazos.sk aj napriek vyšetrovaniu za podvod ma okradla o 600 euro, najskôr stači ti magia za 300 euro, no jasne nič nezaberalo vysvetlila mi že je to slabe že treba si dať bud 600 alebo 1200 a to bude mať učinok hned že podnikateľ Rado mal takto babu za 3 dni sa mu vratila, no rad ukazem aj sms kde mi napísala Rada som si vymyslela, ked bola predvolana na kriminálku peniaze do 3 dni vratila, s tým že dakujem za pôžičku. 

VEŠTICA AMALKA- klasika pošil peniaze, a jasne nič nevyšlo asi do 100 euro, no pani, vysvetlenie nefunguje to lebo stale na to myslim. 

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/132924869/vestenie-a-magia.php


www.odrabanie.sk toto ani nekomentujem, pan ma na seba toľko trestných že až. nehovoriac že vždy si pyta sumu do pár § aby nešlo o tresny čin a takto funguje roky, a nik nič nemôže. Pán tam ma na bazos.sk snad 20 inzeratov. 

Alex

kto má záujem.. tu je jeho email: alex.190@azet.sk

… má k dispozícii .. celí priebeh .. ako prišiel o peniaze, čo všetko mu slúbili/neslúbili, ako následne niektorí z nich prestali komunikovať.. zablokovali ho…


p.Roman

ďalši podvodníci čo profitujú na ludskom neštastí alebo hlúposti

pán čarodejník má na bazos.sk vždy viac inzerátov. ráta stým, že na niektorí inzerát sa niekto chytí.

kedysi

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=3567335&idphone=1595446&jmeno=PA

teraz má 5 inzerátov.

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=3633282&idphone=1739753&jmeno=PL

tento podvodník používa mená RC, RT, PA, PL a zrejme mnoho iných mien.

čo ponúka ? – Mágia lásky, spájanie aj rozpájanie ľudí, pomoc pri nevere. + vzťahovú mágiu, pomoc + cez telefón všetko vylieči

je naviac ešte tak blbý, že sám sebe píše referencie z jednej IP adresy.

mal tam pár referencií, ktoré si sám pod rôznymi menami písal.

že je dobrý, že pomohol, že sám seba odporúča. skrátka klasický podvodník.

sám som mu písal už dve referencie, ktoré vymazal.

pozerám, znovu vymazal referencie. to robia len podvodníci.

UPOZORNENIE: recenzie ktoré mal – vymazal (zmenou tel.čísla). Pozor na neho!!!!!! pána i políciu som už upozornil. po prijatí platby, nereaguje.


pridám ďalšieho podvodníka, p.František

tu sa už o ňom písalo.

čo ponúka? – PONÚKAM VEŠTENIE ZDARMA

a nakoniec to nebude nikdy zadarmo. vždy pýta aspoň 50€.

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/131901672/vestenie-ktore-je-zdarma.php


ďalši chytrák

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/128136438/vestenie-osudunitra-okolie-roland-vestec-liecitel-a-mag.php

veštec Roland

čo ponúka a dokáže?

Vyriešim zdanlivo neriešiteľné. Som špecialista na ťažké prípady. Veštenie Osudu,Nitra okolie ,Roland Veštec Liečiťel a Mág

tak tento „špecialista na ťažké prípady“ by mohol isť do slovenskej vlády riešiť ťažke prípady.

po platbe prestane reagovať. je to róm od Nitry.

teraz pôsobí na českom bazosi

https://sluzby.bazos.cz/inzerat/143733440/vestenie-osudunitra-okolie-roland-vestec-liecitel-a-mag.php


od Black Flame

momentálne najviac mi ľudia píšu .. a upozorňujú na tohoto pána

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=3633282&idphone=1829410&jmeno=RC

vystupuje pod menom PL, PA, RC, RT a iné..

po platbe prestane reagovať.. prípadne iba sľubuje, sľubuje, sľubuje..

Tý.. čo boli podvedený týmto „géniom mágie“ čo si sám sebe písal recenzie.. bez váhania sa obracajte na Políciu.


Veštec Peter

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=208284&idphone=93680&jmeno=Peter

má na bazos.sk až 30 inzerátov !!!


Veštica Amálka

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=1523570&idphone=366960&jmeno=Amalka


Čarodej

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=2156495&idphone=54822&jmeno=Carodej


Veštica Zuzana

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=2310330&idphone=47684&jmeno=Zuzana

s pani Zuzanou som si pred časom písal osobne. Zdala sa mi v pohode. Je pravda .. že ako sa oháňa IČOm, legalitou.. štve veľa ľudí.. (preháňa to..). Papier nič neznamená.. Ak vykladá karty..len tak pre zábavu – OK. ale ak slubuje návrat partnera, vezme peniaze.. a partner sa nevráti .. tak tu platia zákony.. návrat peňazí + úroky.. alebo je to trestný čin podvod (paragraf 250).

neviem posúdiť kde je pravda. ale ak ju niekto neprávom obviní, poškodzuje jej meno … mala by to nahlásiť na polícii.